Joprojām meklējam savu spēli

Šodien Baltijas handbola līgā jau otro savstarpējo spēli aizvadīja “Celtnieks Rīga” un HK “Ogre”. Arī šajā spēlē savu favorītstatusu apliecināja galvaspilsētas “Celtnieks”. Rīdzinieki vadībā atradās teju no spēles sākuma. Tuvojoties pirmā puslaika beigām, mājiniekiem bija izdevies iegūt 6-7 vārtu pārsvaru. Spēles ritējums otrajā puslaikā būtiski nemainījās, “Celtniekam” uzvarot ar 40:31, rezultatīvākais starp ogrēniešiem ar septiņiem goliem bija Mārtiņš Dāvidnieks.

Spēles rezultāta dinamika ik pēc piecām minūtēm “Celtnieks” – “Ogre” 40:31 – 5:4(5′); 8:6(10′); 11:7(15′); 15:9(20′); 17:10(25′); 19:13(puslaiks); 22:14(35′); 26:18(40″); 29:20(45′); 32:24(50′); 36:27(55″); 40:31 (spēle galā).

13 vārtus uzvarētājiem guva Dmitrijs Petuhovs, kamēr baltkrievu leģionāri Aleksandrs Patcikaiļiks un Aleksejs Haisa guva attiecīgi deviņus un septiņus vārtus. “Ogrei” rezultatīvākais ar septiņiem precīziem metieniem bija Mārtiņš Dāvidnieks, bet pa sešiem vārtiem guva Reinis Sļusarevs un Jānis Bauze.