ATBALSTĪTĀJIEM

Ar cieņu,
Handbola kluba OGRE Valdes Loceklis
Arvis Laganovskis

Par sadarbību ar biedrību “Handbola klubs OGRE”

Handbols Ogrē aizsākās 1964. gadā, kad tika atvērta pirmā handbola grupa.
Jau izsenis Ogres handbola audzēkņi ir bijuši Latvijas jauniešu (Vis-savienības skolēnu spartakiādēs) un nacionālo izlašu dalībnieki. Latvijas PSR skolēnu spartakiādēs regulāri tika izcīnītas vadošās vietas. Mūsdienās Ogres handbolisti ir Latvijas vīriešu nacionālo izlašu dalībnieki un kandidāti. Arī tagad Ogres handbolisti ir apņēmības pilni sasniegt visaugstākos mērķus.

Uzsākot 2017/2018. gada sezonu, Handbola klubs OGRE ir izvirzījis sev pietiekoši augstu un izaicinošu mērķi – izcīnīt Latvijas Handbola čempionāta SynotTip virslīgā pirmo vietu.

Kas ļauj mums izvirzīt tik augstus mērķus?
Vispirms tā ir mūsu kluba vīzija – kļūt par lielāko un spēcīgāko handbola klubu Latvijā.
Otrkārt tie ir mūsu esošie sasniegumi pēdējo piecu sezonu griezumā, kurā ir
redzama pozitīva tendence – 2013.gada sezonā mēs izcīnījām 4. vietu; 2014 gada sezonā izcīnījām 2. vietu; 2015. gada sezonā izcīnījām 4. vietu; 2016. gada sezonā izcīnījām 3. vietu; 2017. gada sezonā izcīnījām 4. vietu; 2017.gada sezonā Latvijas Handbola Federācijas kausa uzvarētāji!
Ogres novada Sporta laureātā esam atzīti par gada sporta komandu 2017.gadā,
2016.gadā, 2015.gadā!
Treškārt mūsu kluba attīstības un izaugsmes pamatā ir mērķtiecīgs darbs, kas ir vērsts ne tikai uz virslīgas vīriešu komandas atbalstīšanu, bet gan uz koncepciju, ka galvenais darbs ir jāveltī bērnu un jaunatnes sporta atbalstam un attīstībai.

Mūsu klubam ir laba sadarbība ar Ogres novada pašvaldību un Ogres Sporta centru, kuri sniedz atbalstu iespēju robežās, tāpat komandu atbalsta arī enerģiski uzņēmēji, kuri pārstāv tādus uzņēmumus kā SIA “MIANDUM’, SIA “Reģionālais drošības serviss”, SIA “Ķilupe”, SIA “Barels – reklāmas darbi”, “Zvērināta Advokāta Jāņa Avotiņa Birojs” u.c.

Mēs aicinām Jūs – būt atsaucīgiem un izvērtēt iespēju sniegt atbalstu handbola attīstībai Ogrē. Kopā ar mums, Jums pavērsies jaunas sadarbības iespējas, sniedzot atbalstu handbola, bērnu un jauniešu sporta attīstībai. Nav šaubu, ka tikai veseli un sportiski aktīvi jaunieši var sniegt nākotnē pozitīvu ieguldījumu, ne tikai Ogres novadā, bet visā Latvijā kopumā.
Mēs būtu pateicīgi, ja jūs atrastu laiku, lai satiktos ar mums un uzklausītu mūsu domas un idejas klātienē.

Uz veiksmīgu sadarbību cerot,
“Handbola klubs OGRE” galvenais treneris Andris Molotanovs un
“Handbola klubs OGRE” izpilddirektors Arvis Laganovskis