Atdots punkts

Ogrē notika vīriešu Virslīgas spēle handbolā, kurā HK “Ogre” uzņēma Rīgas ASK/LSPA. Spraigās cīņas galotnē ogrēniešiem izdevās atspēlēties un burtiski izraut neizšķirtu – 28:28. Rezultatīvākais starp mūsējiem bija Arvis Laganovskis ar 12 vārtu guvumiem.

Pēc pirmā puslaika “Ogre” bija izvirzījusies vadībā ar 15:12. Mājinieki arī turpinājumā kādu laiku vēl atradās nelielā vadībā, bet otrā puslaika vidū ASK/LSPA veica vairākus veiksmīgus uzbrukumus un panāca 24:22. Vēl piecas minūtes pirms noslēguma ASK/LSPA bija iekrājusi triju vārtu pārsvaru (27:24), tomēr nespēja to nosargāt. “Ogre” panāca izlīdzinājumu (28:28), turklāt vēl varēja doties pēdējā uzbrukumā, ko gan nerealizēja.

Ar kārtējo rezultatīvo sniegumu “Ogres” sastāvā izcēlās Arvis Laganovskis, kuram 12 vārtu guvumi. Četrus golus iemeta Vjačeslavs Rutka, bet pa trim – Jānis Bauze un Mārtiņš Dāvidnieks. Tikmēr ASK/LSPA precīzākie bija Kristers Rihards Ozols – 7 vārti, Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs – 5 un Elvis Ēriks Vilsons – 5.