Spēlēs, kad “neiet”

Baltijas Handbola līgas spēli aizvadīja HK “Ogre”, kas viesojās pie ZRHK “Tenax Dobele”. Ogrēnieši piedzīvoja šīs sezonas smagāko sagrāvi atzīstot pretinieku pārākumu ar 19:44 (9:23). Rezultatīvākie Ogres komandā ar pieciem vārtiem katram bija Arvis Laganovskis un Renāts Hovratovičs.

“Tenax Dobele” guva savu piekto uzvaru piecās spēlēs, šoreiz pārliecinoši apspēlējot Ogres komandu. Dobelnieki jau pirmajā puslaikā izvirzījās vadībā 23:9, attaisnojot savu favorītu statusu, bet otrajā puslaikā viņiem pārsvaru izdevās palielināt līdz graujošajiem 25 punktiem, uzvarot ar 44:19.

Ar septiņiem vārtiem Dobeles komandā rezultatīvākie bija Oskars Arājs un Māris Veršakovs, bet pa pieciem vārtiem pievienoja Emīls Kurzemnieks un Ņikita Pančenko. Tikmēr HK “Ogre” sastāvā pa pieciem vārtiem Arvim Laganovskim un Renātam Hovratovičam, četri – Andrim Pozņakam, bet trīs – Vjačeslavam Rutkam. Jāpiebilst, ka Ogres komandas pieteikumā bija iekļauti tikai desmit spēlētāji.