Izslēgšanas spēles sākam ar uzvaru

Svētdien, 20.martā, aizvadījām pirmo ceturtdaļfināla spēli pret ASK/LSPA komandu, kura regulāro sezonu noslēdza 5.vietā. Lai arī pats spēles sākums izvērtās diezgan līdzīgs, beigās tomēr izcīnījām drošu uzvaru ar rezultātu 32:26.
Uz pirmo izslēgšanas spēli bijām praktiski labākajā sastāvā. Slimības dēļ piedalīties nevarēja Andris Pozņaks, toties vārtsargu līniju bija papildinājis mūsu treneris Andris Molotanovs, kurš gan šajā spēlē laukumā vēl neizgāja.
Spēli iesākām ar diviem bezatbildes vārtiem, bet ASK/LSPA komanda no spēles sākuma spēja turēties līdzi un kad bija nospēlētas 23 minūtes pirmajā puslaikā, panāca neizšķirtu 8:8. Pašas puslaika beigas veiksmīgāk aizvadījām mēs un pēc Sanda Lepera gūtajiem vārtiem līdz ar puslaika beigu  signālu panācām 13:10 mūsu komandas labā.
Otro puslaiku iesākām ļoti pārliecinoši – pirmo trīs minūšu laikā panācām 16:10, bet spēles 39.minūtē pēc Arta Laganovska gūtajiem vārtiem panācām lielāko pārsvaru šajā spēlē – 19:11. Spēles turpinājumā nedaudz atslābinājāmies un pretinieki spēja atspēlēt dažus vārtus, tomēr reāli apdraudēt mūsu uzvaru nespēja, un spēlei noslēdzoties izcīnījām drošu uzvaru ar rezultātu 32:26, sērijā līdz 2 uzvarām panākot 1-0 mūsu komandas labā.
Sērijas otro spēli aizvadīsim mūsu pretinieku laukumā 23.martā plkst. 20.30.
Ogre/Miandum – ASK/LSPA 32:26 (13:10)
Ogre/Miandum: Kurmēns 11/2, Dravnieks 5, Art. Laganovskis 4, Arv. Laganovskis 4, Bauze 2, Lepers 2, Dāvidnieks 2, U. Strazdiņš 1/1, Želna 1.
ASK/LSPA: Reniņš 7, Drobots 6/2, Grēberis 5, Kivlenieks 4, Pančenko 3, Sūnaitis 1.
Sērijā: Ogre/Miandum 1–0 ASK/LSPA