Uzvaram Vaiņodi

Sestdien, spēlējot savā laukumā, ar rezultātu 28:23(16:11) pārspējām HK Vaiņode komandu. Šī uzvara Latvijas virslīgas tabulā mums ļāva apsteigt Jūrmalas Sports komandu un pakāpties uz trešo vietu.
Uz spēli pret Vaiņodi bijām praktiski labākajā sastāvā. Pirmos vārtus spēlē guva Vaiņodes handbolisti, taču turpinājumā notikumus laukuma kontrolējām mēs, ātri pārņemot vadību. Spēles 10. minūtē rezultāts pēc Arta Kurmēna vārtiem kļuva 5:2 mūsu komandas labā. Arī puslaika turpinājumā vārtu starpību pakāpeniski palielinājām un piecas minūtes līdz puslaika beigām panācām lielāko savu pārsvaru – 15:8. Līdz puslaika beigām pretiniekiem gan izdevās rezultāta starpību mazliet sadeldēt, un pirmās 30 minūtes noslēdzās ar rezultātu 16:11 mūsu labā.
Arī otrais puslaiks iesākās mums labvēlīgi. Diezgan ātri spējām atjaunot 7 vārtu starpību, izvirzoties vadībā ar rezultātu 19:12. Vaiņodes handbolisti tomēr padevušies nebija un 12 minūtes līdz spēles beigām samazināja rezultāta starpību līdz 19:22, tomēr reāli mūsu uzvaru apdraudēt nespēja. Atlikušās spēles minūtes nospēlējām pietiekoši pārliecinoši, lai izcīnītu uzvaru ar rezultātu 28:23.
Mūsu komandā rezultatīvākais ar 8 vārtiem bija Artis Kurmēns, Artim Laganovskim 6 vārti, bet 5 vārtus guva Arvis Laganovskis.
Ogre/Miandum – Vaiņode 28:23 (16:11)
Ogre/Miandum: Kurmēns 8, Art. Laganovskis 6, Arv. Laganovskis 5, Lepers 3, Dravnieks 2, Bauze 2, Kiršteins 1, Pozņaks 1.
Vaiņode: Grundmanis 7, M. Mickus 5, O. Pāvils 4, A. Pāvils 4, Taujēns 2, N. Pāvils 1.
Nākamo spēli aizvadīsim 20.februārī, kad Dobelē tiksimies ar pēdējo divu gadu čempionvienību Dobeles Tenax, kas šosezon izcīnījuši uzvaras visās virslīgas čempionāta spēlēs.