Pārtraucam zaudējumu sēriju

Sestdien Ogrē pārtraucām ieilgušo piecu zaudējumu sēriju un pārspējām MSĢ/LAT-98 jaunos handbolistus ar rezultātu 39:17(19:11).
Latvijas jauniešu izlases handbolisti Latvijas handbola virslīgā spēlē ārpus konkurences un līdz šai spēlei turnīrā bija piedzīvojusi tikai zaudējumus. Spēles sākumā Murjāņu handbolisti vēl spēja turēties līdzi rezultātā. Spēles 8.minūtē mūsu pretinieki vēl bija vadībā ar rezultātu 4:3, kas arī bija pēdējā reize šajā spēlē. Turpinājumā veicām nelielu izrāvienu un līdz puslaika beigām jau atradāmies pārliecinošā vadībā ar rezultātu 19:11.
Arī otrajā puslaikā izpaudās mūsu pārākums un spēles beigās ļoti pārliecinoša mūsu uzvara ar rezultātu 39:17. Mūsu komandā rezultatīvākais ar 10 vārtiem bija Arvis Laganovskis, bet pa 6 vārtiem guva Mārtiņš Dāvidnieks un Artis Kurmēns.
Nākamās spēles mēs aizvadīsim pēc 2 nedēļām – 14. un 15. novembrī, kad Baltijas līgas ietvaros tiksimies ar Klaipēdas Dragunas un Minskas SKA handbolistiem.
Ogre/Miandum – MSĢ/LAT-98 39:17 (19:10)
Ogre/Miandum: Arvis Laganovskis 10/2, Kurmēns 6, Dāvidnieks 6, Dravnieks 5, Artis Laganovskis 4, Kiršteins 2, Želna 2, Jasaitis 2, Lepers 2.
MSĢ/LAT-98: Podnieks 4, Ignatjevs 3, Kļaviņš 3, Kurzemnieks 3/1, Ozols 2, Usāns 1, Petuhovs 1.