Sīvā cīņā pieveicam Latgols handbolistus

Sestdien, Ogrē, aizvadījām otro spēli Latvijas virslīgas handbola čempionātā un ļoti spraigā galotnē, tikai pašās spēles beigās izdevās salauzt Latgols handbolistu pretestību un svinēt uzvaru ar rezultātu 26:24.
Šajā spēlē darba apstākļu dēļ nevarēja piedalīties viens no mūsu komandas līderiem Artis Kurmēns. Latgols komandā, salīdzinājumā ar iepriekšējām sezonām, sastāvs ir stipri atjauninājies un lielākā daļa spēlētāju, kas spēlēja galvenās lomas iepriekšējās sezonas, šosezon Ludzas komandā vairs nespēlē.
Spēle iesākās līdzīgi un viss pirmais puslaiks noritēja punkts punktā, bet tā arī ne reizi mums neizdevās izvirzīties vadībā un puslaiku noslēdzām iedzinējos ar rezultātu 13:14.
Kopumā pirmajā puslaikā daudz tika pieļautas kļūdas, kā arī nevajadzīgi daudz nopelnīti 2 minūšu noraidījumi.
Lai arī otro puslaiku iesākām vairākumā seši pret trīs pretinieku spēlētājiem, vārtus gūt mums neizdevās, bet savos vārtos pamanījāmies ielaist spēlējot trīs cilvēku vairākumā. Lielāko daļu puslaika vadībā atradās Latgols handbolisti un 10 minūtes līdz spēles beigām situācija bija pavisam nepatīkama – 20:22 Ludzas komandas labā. Spēles pēdējās 10 minūtēs labi vārtos nostāvēja mūsu komandas vārtsargs Kristaps Vansovičš un uzbrukumā beidzot spējām gūt vārtus, kā rezultātā tikai pašās spēles beigās pratām salauzt Latgols komandas handbolistus, izvairoties no mazliet negaidīta zaudējuma.
Mūsu komandā rezultatīvākais ar 11 vārtiem bija Arvis Laganovskis, Latgols handbolistiem Vitālijs Borisenko guva 6 vārtus.
Ogre/Miandum – SK Latgols 26:24 (13:14)
Ogre/Miandum: Arvis Laganovskis 11/4, Artis Laganovskis 5/1, Dāvidnieks 5, Dravnieks 3, Želna 1, Lepers 1.
Latgols: Borisenko 6/3, Karnickis 4, Seņkāns 3, Strazds 3, Stepuļenoks-Stukanovs 3, Tretjakovs 2, Gojevs 1, Logins 1, Kašs 1.