Uzvaram debijas spēlē Baltijas līgā

Sestdien, 26.septembrī, Ogres Sporta centrā aizvadījām debijas spēli Baltijas handbolā līgā, tiekoties ar Celtnieks Rīga komandu. Ļoti aizraujošā spēlē, vairākkārt mainoties spēles vadībai, izcīnījām uzvaru ar rezultātu 34:30.
Spēles sākumā Ogres Sporta centrs par godu HK Ogre/Miandum komandas debijai Baltijas līgā abām komandām bija sarūpējušas kliņģerus, par ko liels paldies mūsu komandas vārdā.
Pati spēle iesākās ļoti nervozi un spēles 5.minūtē mēs spējām izvirzīties vadībā ar 2-0. Lieliski pirmajās minūtēs darbojās mūsu vārtsargs Lauris Ozoliņš, kurš atvairīja 7m soda metienu kā arī vairākus metienus no ļoti labām metienu pozīcijām. Puslaika pirmo pusi kontrolējām notikumus laukumā un spēles 18.minūtē jau izvirzījāmies vadībā ar plus 5 – 11:6. Puslaika beigas, līdzīgi kā mūsu iepriekšējā spēlē, nospēlējām nedisciplinēti – vairākkārt noraidījāmies, kā rezultātā pretinieki spēja līdzsvarot notikumu gaitu laukumā un spēles 27.minūtē jau izvirzījās vadībā ar rezultātu 15:14. Līdz puslaika beigām pratām panākt neizšķirtu un pārtraukumā aizgājām pie rezultāta 16:16. Pašās puslaika beigās noraidījumu nopelnīja mūsu komandas spēlētājs Mārtiņš Dāvidnieks, kas nozīmēja to, ka otro puslaiku mēs sāksim mazākumā.
Otrais puslaiks iesākās ļoti sllikti mūsu komandai – spēlējot mazākumā vēl vienu noraidījumu nopelnīja Artis Laganovskis. Spēlējot četratā ielaidām trīs vārtus un otrā puslaika sākumā nonācām iedzinējos ar 16:19. Spēles turpinājumā centāmies izlīdzināt rezultātu, taču gandrīz uz katru mūsu komandas rezultatīvu uzbrukumu pretinieki atbildēja ar to pašu. Puslaika 12.minūtē uz brīdi mums izdevās izlīdzināt rezultātu – 22:22, taču Celtnieks komanda prata atkal izvirzīties vadībā un 10 minūtes līdz spēles beigām mūsu komandas treneris Andris Molotanovs bija spiests pieprasīt minūtes pārtraukumu pie rezultāta 27:29 Celtnieks komandas labā. Minūtes pārtraukums palīdzēja un pēdējās desmit minūtes mēs lieliski nospēlējām aizsardzībā, kā arī lieliski vārtos nospēlēja Lauris Ozoliņš, kas ļāva pēdējās desmit minūtes uzvarēt ar rezultātu 7:1 un spēles beigās svinēt uzvaru ar rezultātu 34:30.
Lielisku spēli mūsu komandā aizvadīja Artis Kurmēns, gūdams 14 vārtus. Pa 6 vārtiem mūsu komandā guva Artis un Arvis Laganovski. Celtnieks komandas rindās rezultatīvākais ar 8 vārtiem bija Aivars Čikuts.
Ogre/Miandum – Celtnieks Rīga 34:30 (16:16)
Ogre/Miandum: Kurmēns 14/4,Arvis Laganovskis 6/2, Artis Laganovskis 6, Dāvidnieks 4, Želna 2, Strazdiņš 1, Bauze 1.
Celtnieks Rīga: Čikuts 8, Eglītis 6, Malahovs 5, Leja 4, Maslaks 3/1, Jablonskis 2, Sasuļins 1, Lejnieks 1.