Svarīga uzvara pret Jūrmalas Sports

Trešdien savā laukumā ļoti svarīgā cīņā tikāmies ar Jūrmalas Sports komandu, ar kuru allaž bijuši ļoti saspringti mači, un izdevās izcīnīt grūtu uzvaru ar rezultātu 22:20(10:13).
Spēli labāk iesākām mēs, izvirzoties vadībā ar rezultātu 2:0 un mazliet vēlāk pēc Arta Kurmēna raidījuma arī ar 4:1. Ar to arī mūsu uzbrukums uz kādu laiku arī apstājās un nākamo astoņu minūšu laikā vārtus guva tikai jūrmalnieki, pārņemot spēles vadību – 6:4 viesu labā. Pirmā puslaika turpinājumā viesi no Jūrmalas izskatījās mazliet labāk un mums nekādīgi neizdevās rezultātu izlīdzināt. Jāatzīst, ka ļoti daudz tika grēkots tieši uzbrukumā – pieļāvām pārāk daudz tehniskās kļūdas, bet Jūrmalas handbolisti ļoti pacietīgi spēlēja uzbrukumā, kas nesa augļus un pirmo puslaiku noslēdza savā labā ar rezultātu 13:10.
Otro puslaiku iesākām vairākumā un jau no pirmajām minūtēm sākām samazināt rezultāta starpību un puslaika 5.minūtē pēc Dzintara Dravnieka vārtiem panācām neizšķirtu, bet vēl pēc minūtes Arvis Laganovskis panāca jau 15:14 mūsu komandas labā. Jāatzīmē arī lieliskā mūsu spēlējošā trenera Andra Molotanova darbība vārtos šajās minūtēs, kā arī visā otrā puslaika garumā. Spēles 43.minūtē panācām jau 17:14 un lielāko puslaika daļu turējāmies vismaz divu vārtu atstatumā no pretinieka, tomēr Jūrmalas Sports handbolisti nepadevās un čtras minūtes līdz mača beigām prata pietuvoties līdz vienu vārtu atstatumam – 21:20. Šāds rezultāts saglabājās arī minūti līdz spēles beigām, kad tiesneši nozīmēja 7m metru soda metienu pret pārkāpumu pret Arti Kurmēnu. Diemžēl Arvja Laganovska izpildītais soda metiens trāpīja pa vārtu stabu saglabājot intrigu par spēles uzvarētāju, taču lieliski vārtos nospēlēja Andris Molotanovs, atvairot pretinieku metienu no labas pozīcijas, bet pēdējās spēles sekundēs vārtus vēl guva Artis Kurmēns, nodrošinot svarīgu uzvaru mūsu komandai ar rezultātu 22:20.
Pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ar izcīnītiem 8 punktiem sešās spēlēs esam nostiprinājušies 2.vietā, atpaliekot tikai no čempioniem Dobeles Tenax handbolistiem, kuri ir uzvarējuši visās 5 spēlēs šosezon.
Mūsu komandā rezultatīvākie spēlē pret Jūrmalu bija Arvis Laganovskis ar 6 vārtiem, 5 vārtus guva Artis Laganovskis, bet pa 4 vārtiem Arnolda Straumes un Arta Kurmēna kontā. Pretiniekiem 6 vārtus guva Latkovskis.
Nākamo spēli aizvadīsim 16.novembrī, izbraukumā tiekoties ar Vaiņodes komandu.