Latvijas izlases sastāvā divi HK Ogre/Miandum spēlētāji

Ceturtdien, 30.oktobrī, plkst. 18.10, ar spēli pret spēcīgo Zviedrijas handbola izlasi, Latvija iesāks Eiropas čempināta kvalifikācijas turnīru. Latvijas izlases sastāvā braucienam uz Zviedriju treneris Uģis Vikštrēms iekļāvis arī divus mūsu kluba spēlētājus – Arnoldu Straumi un Arti Kurmēnu. Arnolds Straume izlases satāvā ir viens no pieredzējušākiem spēlētājiem un izlases sastāvā pelnīti ir atgriezies pēc četru gadu pārtraukuma, rādot lielisku sniegumu iepriekšējās sezonās Ogres kluba sastāvā. Latvijas izlasei šogad ir patrāpījusies diezgan smaga grupa – bez Zviedrijas izlases grupā vēl ir ielozētas Slovēnijas un Slovakijas izases un lai kvalificētos ir jāiegūst kāda no pirmajām divām vietām. Jāatgādina, ka visas šīs trīs izlases objektīvi ir spēcīgākas nekā Latvijas izlase, taču mūsējie pēdējos gados ir jūtami progresējuši un ja visi līderi būs ierindā un negūs traumas, tad mūsējiem noteikti ir pa spēkam izrādīt nopietnu pretestību visiem šīs grupas dalībniekiem. Jau šo sestdien, 1.novembrī, plkst. 17.00, Latvijas izlase aizvadīs pirmo mājas spēli, Dobelē, tiekoties ar Slovēnijas izlasi.
Sakarā ar izlašu spēlēm pārtraukums tagad ir arī Latvijas virslīgas čempionātā. Mēs nākamo spēli aizvadīsim trešdien, 5.novembrī plkst. 19.30, tiekoties ar spēcīgo Jūrmalas Sports komandu. No turnīra tabulas viedokļa šī būs ļoti svarīga un domājams arī spraiga cīņa, tāpēc skatītāji tiek laipni aicināti klātienē atbalstīt mūsu komandu cīņā par ļoti svarīgiem diviem punktiem.