Trešdien otrā cīņa par latvijas zeltu

Jau rīt, 7.maijā, Ogres Sporta centrā plkst. 19.00 aizvadīsim Latvijas handbola virslīgas otro finālspēli, tiekoties ar regulārā turnīra uzvarētājkomandu HK Tenax no Dobeles. Pirmajā spēlē, kas notika Dobelē, piedzīvojām zaudējumu ar 19:27(11:15). Sērijā līdz 3 uzvarām dobelnieki ir vadībā ar 1-0.

Pirmajā finālspēlē mēs ļoti labi iesākām spēli – izvirzījāmies vadībā pat ar trīs vārtu pārsvaru, pirmo reizi dobelniekus priekšā palaižot tikai puslaika otrajā pusē. Diemžēl labi uzņemto tempu nespējām noturēt, un Dobeles Tenax handbolisti izrādījās fiziski spēcīgāki un beigās izcīnīja diezgan drošu uzvaru.

Ogrē ar HK Tenax komandu šosezon esam spēlējuši vienu reizi un ļoti spraigā un interesantā cīņā nospēlējām neizšķirti ar rezultātu 27:27. Rītdienas spēlē, lai saglabātu reālas cerības pacīnīties par Latvijas handbola virslīgas čempiontitulu, mums noteikti ir vajadzīga tikai un vienīgi uzvara, jo pret tik spēcīgu pretinieku kā Tenax komanda atspēlēties no 0-2 būs gandrīz vai neiespējami. Visi spēlētāji mūsu komandā būs ierindā un gatavi cīnīties par uzvaru.

Noteikti jāpiemin arī lieliskā atmosfēra, kas valdīja Dobeles hallē. No Ogres vien bija ieradušies vairāk kā 100 līdzjutēji, kas bija tērpušies vienādos baltos Optibet kreklos un lieliski palīdzēja mūsu komandai, skaļi atbalstot visas spēles garumā. Lieki piebilst, ka Dobeles fanu bija vēl vairāk – bija arī noorganizēts speciāls orķestris vietējās komandas atbalstīšanai. Var diezgan droši apgalvot, ka tā bija Latvijas handbola virslīgas apmeklētākā spēle šosezon.

Ļoti ceram ieraudzīt visus mūsu komandas līdzjutējus Ogres sporta centrā arī rītdien, ģērbjoties mūsu komandas krāsā – baltā! Ierasties uz spēli ieteicams pēc iespējas ātrāk, jo Ogres SC sēdvietas visiem var arī nepietikt, jo gaidāms arī diezgan liels līdzjuteju skaits no mūsu pretinieku komandas. Jau iepriekš pateicamies mūsu lieliskajiem līdzjutējiem un noteikti atdosim visus spēkus, lai izcīnītu pirmo uzvaru finālsērijā.