Otro reizi pārspējam Latvijas čempionus

Sestdien, 8.februārī uzņēmām iepriekšējo divu sezonu Latvijas čempionus SK Latgols handbolistus. Ļoti aizraujošā cīņā, izraujot uzvaru pēdējā minūtē, mums izdevās uzvarēt ar rezultātu 31:30(13:18).
Ludzas handbolisti uz spēli bija ieradušies gandrīz iespējami labākajā sastāvā – pēc rokas traumas sadziedēšanas sastāvā bija atgriezies Latvijas izlases spēlētājs Austris Tuminskis, pēc vairāku gadu pārtraukuma handbolā atgriezies bijušais izlases spēlētājs Agris Kušners, kā arī līnijas spēlētājs Edgars Rancāns, kurš šīs sezonas lielāko daļu SK Latgols spēlēs nebija piedalījies.
Spēle iesākās ļoti rezultatīvi un gandrīz katrs abu komandu uzbrukums beidzās ar vārtu guvumu. Ludzas komanda uzbrukumā spēlēja lēni un pacietīgi, bet ļoti pārdomāti, pārsvarā izmantojot līnijas spēlētāju, ar ko mēs pirmajā puslaikā nekādīgi netikām galā un lielākā daļa pretinieku uzbrukumu noslēdzās rezultatīvi, kas mums neļāva veidot ātros un pusātros uzbrukumus. Pirmo nelielo izrāvienu veica Latgols handbolisti, kad 13.minūtē pēc Austra Tuminska vārtiem izvirzījās vadībā ar rezultātu 9:6. Mēs, savukārt, cenšoties ātri atspēlēties, sasteidzām uzbrukumus, kā rezultātā pretinieki vēl vairāk palielināja pārsvaru un spēles 20.minūtē rezultāts jau bija 14:8 viesu labā. Arī pēc mūsu trenera pieprasītā minūtes pārtraukuma spēles gaita nemainījās un divas minūtes līdz puslaika beigām rezultāts jau kļuva pavisam nepatīkams – 18:11 Ludzas komandas labā. Pēdējās 2 minūtēs mums izdevās gūt divus bezatbildes vārtus un puslaiku noslēgt ar piecu vārtu deficītu – 13:18.
Uz otro puslaiku izgājām vairāk noskaņojušies un pirmo desmit minūšu laikā mums divas reizes izdevās pietuvoties līdz trīs vārtu deficītam. 39.minūtē pēc Arvja Laganovska metiena rezultāts kļuva 21:24 un likās jau ka varētu spēlē notikt lūzums, taču Latgols handbolisti guva četrus bezatbildes vārtus un spēles 42.minūtē jau atkal 7 vārtu pārsvars viesiem – 21:28. Kad spēlēt bija atlicis 15 minūtes, Agris Kušners vēlreiz atjaunoja septiņu vārtu pārsvaru savai komandai – 30:23, kas arī bija pēdējie(!) vārti Ludzas handbolistiem šajā spēlē. Pretinieku komanda izskatījā mazliet pagurusi, jo spēli aizvadīja praktiski bez maiņām. Spēles beigu daļā mēs soli pa solim deldējām pretinieku pārsvaru un 4 minūtes līdz spēles beigām pēc Arvja Laganovska metiena beidzot izdevās panākt neizšķirtu – 30:30. Pēdējās minūtes izvērtās ļoti nervozas. Pretinieku komandas līderis Austris Tuminskis nerealizēja 7m soda metienu, savukārt mēs vairākas reizes neguvām vārtus no ļoti izdevīgām pozīcijām, kā arī nedaudz vairāk kā minūti līdz spēles beigām Arvis Laganovskis nerealizēja 7m soda metienu. Pēdējā minūtē pretinieku komandas treneris par strīdu ar tiesnešiem nopelnīja 2 minūšu noraidījumu, ko mēs pratām izmantot un 40 sekundes līdz mača beigām, ļoti labu spēli aizvadījušais Dzintars Dravnieks guva uzvaras vārtus ar metienu no malas pārspējot pretinieku komandas vārtsargu. Pēdējais uzbrukums bija mūsu pretiniekiem, taču visi viņu centieni nokļūt labā metienu pozīcijā atdūrās pret mūsu aizsardzību un pēdējo sekunžu Austra Tuminska raidījums atdūrās mūsu komandas blokā, kā rezultātā izcīnījām ļoti svarīgu uzvaru ar rezultātu 31:30.
Mūsu komandā rezultatīvākais ar 9 vārtiem bija Arvis Laganovskis, 8 vārtus guva Dzintars Dravnieks, bet 6 vārti Arnolda Straumes kontā. Ludzas komandā ar 13 vārtiem rezultatīvākais bija Austris Tuminskis, bet Agris Kušners guva 7 vārtus.
Pēc izcīnītās uzvaras ar 14 spēlēs izcīnītu 21 punktu mēs esam pakāpušies uz otro pozīciju turnīra tabulā, jo LSPA/Celtnieks komanda zaudēja turnīra līderiem Dobeles Tenax komandai un arī viņiem pēc 14 spēlēm ir 21 punkts.
Nākamo spēli aizvadīsim 15.februārī  izbraukumā, Dobelē, tiekoties ar turnīra tabulas līderi vietējo Dobeles Tenax komandu, ar kuru Ogrē dalījām punktus uz pusēm, spēlējot neizšķirti – 27:27.