Pārliecinoši uzvaram Ulbrokā

1.februārī Ulbrokas SC tikamies ar vietējo Stopiņu NHK komandu un izcīnījām pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 31:19(16:8).

Jau no paša spēles sākuma izvirzījāmies vadībā un pārliecinoši kontrolējam spēles gaitu, pirmo puslaiku noslēdzot ar rezultātu 16:8 mūsu labā.

Spēles otrajā puslaikā speles gaitā nekas īpaši nemainījās un visa puslaika garumā turpinājām palielināt pārsvaru un pēc Arvja Laganovska vārtiem 52.minūtē bijām vadībā ar 13 vārtu pārsvaru – 28:15. Līdz spēles beigām nekas būtiski nemainījās un spēle noslēdzās ar pārliecinošu mūsu uzvaru ar rezultātu 31:19.

Rezultatīvākais mūsu komandas rindās bija Arvis Laganovskis ar gūtajiem 8 vārtiem, bet 7 vārti Arnolda Straumes kontā. Stopiņu komandā ar 8 vartiem rezultatīvakais bija Andris Lazda.

Nākamo spēli aizvadīsim Ogrē 8.februārī plkst.19.00 ļoti principiālā spelē tiekoties ar pagājušā gada čempioniem SK Latgols komandu no Ludzas, kurus izbraukumā apspēlējām ar rezultātu 31:21.