Par pirmo uzvaru sezonā

Sestdien, 12.oktobrī plkst. 19.00 aizvadīsim trešo spēli Latvijas virslīgas čempionātā, tiekoties ar Stopiņi NHK komandu.

Iepriekšējās divās spēlēs piedzīvojām zaudējumus pret RTU un Jūrmalas Sports komandām un šajā spēlē noteikti jāizcīna pirmā uzvara. Stopiņu komanda pēc gada pārtraukuma atgriezusies virslīgā un tāpat kā mēs piedzīvojusi divus zaudējumus, piekapjoties Lat-96 un Celtnieks/LSPA komandai.

Šogad vēl nevienu spēli neesam aizvadījuši pilnā sastāvā, kas noteikti ir iemesls līdz šim neveiksmīgajai spēlei. Pirmās divas spēles mūsu komandā nespēlēja pamatsastāva spēlētājs Arnolds Straume, kurs uz šo maču ir uz jautajuma zīmes. Baltijas līgā, spēlējot LSPA sastāvā traumu ir guvis mūsu komandas uzbrukuma līderis Arvis Laganovskis, kurs iespējams mačā pret Stopiņu NHK nevarēs piedalīties.

Skatītāji tiek aicināti atbalstīt mūs klātienē un palīdzēt mums izcīnīt pirmo uzvaru šajā sezonā.