Pirmajā spēlē par bronzu piekāpjamies LSPA

Sestdien, Ogres SC aizvadījām pirmo spēli par bronzas medaļām, pret LSPA/NB SAN vienību un piedzīvojām zaudējumu ar rezultātu 29:38(12:17). Sērijā līdz 2 uzvarām esam nonākuši iedzinējos ar rezultātu 0-1.
 
Spēli iesākām ļoti neveiksmīgi, nekādīgi nespējot pārspēt LSPA komandas vārtsargu Raiti Puriņu un 5.minūtē nonākot zaudētājos ar rezultātu 0:4. Turpinājumā mums izdevās spēli mazliet izlīdzināt un spēles 13.minūtē pietuvoties līdz 5:7, taču tad 2 minūšu laikā LSPA komanda guva trīs bezatbildes vārtus un pie rezultāta 5:10 mūsu komandas treneris Andris Molotanovs bija spiests pieprasīt minūtes pārtraukumu. Pēc minūtes pārtraukuma mums atkal izdevās izlīdzināt mača gaitu, vairākas reizes peituvojoties divu vārtu attālumā, taču puslaika beigu daļā nospēlējām ļoti nedisciplinēti, nopelnot vairākus nevajadzīgus noraidījumus kā rezultātā pretinieki atkal atjaunoja piecu vārtu pārsvaru un noslēdza puslaiku ar rezultātu 17:12 savā labā.
 
Līdzīgi kā pirmo puslaiku, arī otru iesākām ļoti neveiksmīgi, ielaižõt 3 bezatbildes vārtus un nonākot zaudētājos ar rezultātu 12:20. LSPA/NB SAN komanda turpināja veiksmīgi spēlēt aizsardzībā, lielāko spēles daļu individuāli sedzot mūsu komandas handbolistus Arvi Laganovski un Arnoldu Straumi, un pārsvarā vārtus gūstot ātrajos un pusātrajos uzbrukumos, spēja saglabāt savu pārsvaru drošā atstatumā, noslēdzot spēli ar diezgan pārliecinošu uzvaru – 38:29.
 
Rezultatīvākie mūsu komandā bija Arnolds Straume un Arvis Laganovskis, kuri katrs guva pa 8 vārtiem. Pretiniekiem 9 vārtus guva Andis Ērmanis.
 
Sērijas nākamo spēli aizvadīsim 18.maijā, izbraukumā Rīgā, ASK sporta zālē plkst. 14.00. Mūsu uzvaras gadījumā sērijas izšķirošā spēle notiks 19.maijā plkst. 17.30 turpat ASK sporta zālē.
 

HK “Ogre” – LSPA/NB SAN 29:38 (12:17)

HK “Ogre”: Laganovskis 8, Straume 8, Dravnieks 5, Mancurovs 2, Želna 2, Pozņaks 2, Bauze 1, Avotiņš  1.

LSPA/NB SAN: Ērmanis 9, Kurmēns 5, Černousovs 5, Laganovskis 5, Lejnieks 5, Leja 3, Latkovskis 3, Freibergs 1, Grēberis 1, Rūtiņš 1.