Veiksmīgi uzsākam 2018/2019 gada sezonu Rīgas kausā

Pārliecinošu sniegumu esam aizvadījuši Rīgas kausa divās spēlēs.
Pirmo spēli Rīgas kausā aizvadījām izbraukumā Aizkrauklē pret 1.līgas komandu HK Skrīveri/Aizkraukle, kur ar rezultātu 30 pret 17 pārliecinoši uzvarējām.
Rīgas atklātais čempionāts.
Skrīveri/Aizkraukle – HK Ogre 17:30 (9:17)
Skrīveri/Aizkraukle: Dāvidnieks 5/2, Paeglis 3, Samohins 2, Rikmanis 2, Bušmeisters 1, Beļūns 1, Jasaitis 1, Kivlenieks 1, Kokainis 1.
HK Ogre: Arv. Laganovskis 8, Dravnieks 8, Art. Laganovskis 7/2, Rozenbergs 3, Bauze 3, Sļusarevs 1.

Otrā spēle notika 29.augustā Ogrē, kur uzņēmām HK ASK/LSPA komandu. Lai arī pirmais spēles puslaiks noslēdzās neizšķirti 16:16, mūsu komanda nospēlēja ļoti veiksmīgi otro puslaiku un gala rezultātā pārliecinoša uzvara 37 pret 25.