LABS SNIEGUMS OTRAJĀ POSMĀ

Jau divas spēles esam aizvadījuši otrajā posmā. Otro posmu sākām ar izbraukuma spēli pret Dobeles Tenax, kur labā spēlē piekāpāmies ar rezultātu 30:36.
Otrā spēle notika Ogrē, kurā sacentāmies ar SK Latgols komandu. Spēles sākumā abām komandām bija rezultatīvs sniegums. Mūsu spēlētāji uzbrukumā labi iesaistīja spēlē malējos spēlētājus. Puslaiks noslēdzās par labu mājiniekiem 20 :13. Otrajā puslaikā labi uzsākām uz palielinājām vārtu starpību līdz +10. Turpmākajā spēles gaitā neļāvām pretinieku komandai lauzt spēles gaitu un spēlei beidzoties rezultāts 35:25.

Ogre/Miandum – Latgols 35:25 (20:13)
Ogre/Miandum: Arv. Laganovskis 9, Art. Laganovskis 8/1, Dravnieks 7, Mancurovs 4, Bauze 3, Svārups 2, Pozņaks 1.
Latgols: Seņkāns 11, Pavlovičs 4, Strazds 3, Borodkins 2, Pegasovs 2, Kušners 2, Matvejenko 1.