Svarīgā cīņā uzvaram Jūrmalu

Trešdien, 16.decembrī, Ogres SC zālē ar rezultātu 27:22(12:13) pieveicām Jūrmalas Sports handbola komandu, kam izbraukumā šosezon jau bijām piekāpušies.
Mūsu komandā ierindā bija labākais iespējamais sastāvs. Iztrūka tikai Arvis Laganovskis, kurš plaukstas lūzuma dēļ kādu laiku palīdzēt nevarēs. Spēli iesākām labāk nekā mūsu pretinieki un spēles 6.minūtē pēc Arta Kurmēna gūtajiem vārtiem izvirzījāmies vadībā ar rezultātu 4:1. Puslaika turpinājumā gan jāatzīst labāk darbojās mūsu pretinieki, kas palēnām pārņēma iniciatīvu, izvirzoties vadībā un pirmo puslaiku noslēdza ar rezultātu 13:12 savā labā.
Otro puslaiku iesākām lieliski. Pirmajās puslaika 8 minūtēs neielaidām nevienus vārtus, bet paši guvām četrus, izvirzoties vadībā ar rezultātu 16:13. Jūrmalnieki pietuvojās līdz 16:15, bet tad sekoja vēl viens mūsu izrāviens un 10 minūtes līdz mača beigām jau 22:16 mūsu komandas labā. Jūrmalas Sports handbolisti spēja gūt trīs vārtus pēc kārtas un nedaudz atgriezt intrigu spēlē – 22:19 piecas minūtes līdz mača beigām. Tuvāk par trīs vārtiem pretiniekus mēs nepielaidām – lieliski pēdējās minūtes nospēlēja Artis Laganovskis, gūstot četrus vārtus, kas ļāva mums pārliecinoši noturēt uzvaru spēlē.
Ogre/Miandum – Jūrmalas Sports 27:22 (12:13)
Ogre/Miandum: Kurmēns 9/4, Artis Laganovskis 5/1, Strazdiņš 4, Pozņaks 2, Bauze 2, Kiršteins 2, Lepers 1, Dravnieks 1, Dāvidnieks 1.
Jūrmalas Sports: Černousovs 5, Popens 4, Naglis 3, Ivanovs 3, Šteinbergs 3, Lībergs 3, Gulbis 1.
Nākamo spēli aizvadīsim 22.decembrī Salaspilī, kad tiksimies ar MSĢ/LAT-98 komandu.