Fanu autobuss braucienam uz Dobeli

18.aprīlī plkst. 17.00 norisināsies otrā pusfināla spēle pret Dobeles Tenax komandu. Pirmajā spēlē, kas norisinājās Ogrē piedzīvojām ļoti sāpīgu zaudējumu ar rezultātu 27:29, kaut gan lielāko spēles daļu atradāmies vadībā. 
HK Ogre/Miandum komandas spēlētājiem noteikti būs vajadzīgs liels skatītāju atbalsts, lai varētu lauzt sērijas gaitu un uzvarēt abās spēlēs, kas norisināsies sestdien 18.aprīlī un mūsu uzvaras gadījumā arī 19.aprīlī. Sērijas uzvarētājs līdz divām uzvarām spēlēs Latvijas handbola Virslīgas finālā. Tāpēc mūsu komanda, līdzīgi kā pāgājušās sezonas finālā,  organizēs speciālu fanu autobusu braucienam uz Dobeli un visiem braukt gribētājiem lūdzam pieteikties mūsu komandas mājaslapā hk-ogre.lv, Sarakstu veidojam zem Pievienot komentāru.
Autobusa izbraukšana plānota plkst. 14:30 no Ogres stadiona teritorijas.