Neizteiksmīgā spēlē piekāpjamies LAT-96

Sestdien, atklājot jauno Salaspils halli, tikamies ar mājiniekiem LAT-96 vienību un ļoti vāji aizvadot visu spēli, piekāpāmies ar rezultātu 21:25 (10:12).

Šajā mačā diskvalifikācijas dēļ nevarēja piedalīties Arnolds Straume, kā arī dažādu iemeslu dēļ palīdzēt nevarēja vēl divi mūsu pamatsastāva spēlētāji – Iļja Želna un Jānis Bauze, kas arī atspoguļojās komandas sniegumā.

Spēle iesākās diezgan nerezultatīvi. Mēs nekādīgi nevarējām veiksmīgi noslēgt mūsu uzbrukumus un spēles 10.minūtē LAT-96 komanda bija izvirzījusies vadībā ar rezultātu 4:2. Puslaika turpinājumā visu laiku atradāmies iedzinējos ar vairāku vartu deficītu. Pēc Toma Lielā realizetā 7m soda metiena spēles 26.minūtē mūsu pretinieki panāca četru vārtu pārsvaru – 11:7. Līdz puslaika beigām mums izdevās šo deficītu samazināt līdz 10:12, kā arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Otrā puslaika sākumā vairakas reizes izdevās pietuvoties līdz vienu vārtu atstatumam, taču tuvāk šajā spēlē pretinieki mūs nepielaida. Mēs turpinājām uzbrukuma nerealizēt labas vārtu gūšanas iespējas, bet LAT-96 spēlētāji veiksmīgi izspēlēja savus uzbrukumus līdz labām metienu pozīcijām ko arī realizēja. Spēle noslēdzās ar rezultātu 25:21 mājinieku komandas LAT-96 labā.

Nakamo spēli aizvadīsim sestdien, 23.novembrī plkst. 19.00 Ogres SC, tiekoties ar HK Vaiņode handbolistiem.