Sākam virslīgas sezonu

Jau šīs nedēļas nogalē sāksies kārtējais Latvijas virslīgas čempionāts handbolā. Sestdien, 28.septembrī, plkst. 19.00 arī mēs aizvadīsim sezonas pirmo spēli, savā laukumā, Ogres Sporta centra zālē, tiekoties ar RTU vienību.

Pagājušajā sezonā RTU komanda finišēja 7.vietā. Ar mūsu svētdienas pretiniekiem pagājušajā sezonā tikāmies trīs reizes un divās no tām svinējām diezgan pārliecinošas uzvaras, bet viena spēle noslēdzās neizšķirti. Mūsu komandu šajā sezonā ir papildinājuši vairāki jauni spēlētāji. No Dobeles Tenax vienības mūsu komandai ir pievienojies Sandis Lepers, no LSPA/Celtnieks Mārtiņš Leitis. Bez šiem diviem spēlētājiem pievienojušies arī malējie spēlētāji Henrijs Knodze un Kristaps Cīrulis. Bez HK Ogre komandas dalības virslīgā šogad Ogres klubs tiks pārstāvēts arī 1.līgā, kuras satāvā spēlēs arī 6 spēlētāji no virslīgas komandas. 1.līgas komandu vadīs bijusī HK Ogre galvenā trenere Natālija Kudrjavceva.

Sestdienas spēli pret RTU komandu varēs vērot arī Sportacentrs.com TV kanālā, taču skatītāji noteikti tiek aicināti atbalstīt mūs cīņā par pirmo uzvaru šajā sezonā un piepildīt Ogres SC tribīnes līdzīgi kā tas bija visas pagājušās sezonas garumā.