UZVARA PRET MSĢ/LAT-Hertz

Kārtējā spēlē SynitTip handbol virslīgā pret MSĢ/LAT-Hertz demonstrējām labu handbolu!

Visas spēles garumā notika ātrs handbols abu komandu izpildījumā. Jau desmitajā spēles minūtē izvirzījāmies vadībā ar +4. Puslaiku noslēdzām ar +8 (21 : 13).

Otrajā puslaikā demonstrējām pārliecinošu sniegumu un neļāvām pretinieku komandai apdraudēt mūsu uzvaru. Spēle noslēdzās 35 : 25.

Malači, laba spēle! Paldies skatītājiem par atbalstu!

SynotTip handbola Virslīga
MSĢ/LAT-Hertz – Ogre/Miandum 25:35 (13:21)

MSĢ/LAT-Hertz: Piļpuks 9/2, Jonuška 6, Pančenko 4, Krieviņš 2, Šuleiko 2, Domanskis 1, Usāns 1.
Ogre/Miandum: Pozņaks 8/4, Dravnieks 7, Art. Laganovskis 7, Arv. Laganovskis 7/1, Lepers 3, Svārups 1, Bauze 1, Klimočkins 1.

Nākošo spēli aizvadīsim Ogrē pret Dobeles/Tenax 14.10.2017 plkst.18.00.

Diemžēl spēlē pret Dobeles/Tenax mums nevarēs palīdzēt divi pamatsastāva spēlētāji: Sandis Lepers – plānotā operācija; Andris Pozņaks – darba darīšanas.