ASUMIEM BAGĀTĀ SPĒLĒ ZAUDĒJUMS SK LATGOLS

Sestdien notikušā spēlē piedzīvojām zaudējumu pret SK Latgols komandu 38:26. Jau no paša spēles sākuma viesu komanda demonstrēja ātru un uz uzbrukumu tendētu handbolu, kas arī nesa rezultātu, 11.spēles minūtē rezultāts 11 : 4. Aizsardzībā uzsākām spēlēt aktīvi un līdz ar to samazinātām rezultāta starpību puslaika izskaņā 18 : 15.
Otrajā puslaikā sākām spēlēt rupjāk aizsardzībā uz ko arī reaģēja spēles tiesneši, noraidot mūsu spēlētājus, kopumā 14 minūtes mazākumā un otrajā puslaikā bez Arvja Laganovska un Sanda Lepera, jo abiem piešķirta diskvalifikācija.
Mūsu komandā labi uzbrukumā darbojās Dzintars Dravnieks ārējā līnijā, Sandis Lepers līnijā un Uvis Strazdiņš ātrie un no malas.
Sestdienas spēlē mums nevarēja palīdzēt Artis Laganovskis, Artūrs Svārups, Mareks Ģērmanis un Andrejs Mancurovs.

Ogre/Miandum – SK Latgols 26:38 (15:18)Ogre/Miandum: Dravnieks 10, Strazdiņš 6, Arv. Laganovskis 5, Lepers 3, Bauze 2.
Latgols: Pavlovičs 9/2, Piļpuks 8, Usāns 5, Borisenko 3, Mekšs 3, Seņkāns 3, Kušners 3, Matvejenko 2, Strazds 1, Rutka 1.

Nākošā spēle notiks Ogrē 30.09.2017 plkst.18.00 pret HK Vaiņode.